İŞLETMENİZİ HIZLICA BÜYÜTECEK 6 SİHİRLİ DEĞNEK
E-KİTAP

ücretsiz e-kitap indir işletme analizi işletme koçluğuSiz de pek çok işletme sahibi gibiyseniz, dibe batmamak için çabaladığınız günler az değildir. Belki müşteriye dönüşecek yeterli sayıda nitelikli müşteri adayı bulamamaktan şikâyetçisiniz, belki mevcut müşterilerinizin sayısı az olduğu için zorlanıyorsunuz, belki yetersiz ya da verimsiz personel en büyük probleminiz, belki yapılacak çok fazla iş var hiçbiri zamanında yetişmiyor ya da yetersiz nakit akışı en büyük sorununuz.

Bir işletmeyi büyütmek gerçekten de zaman zaman mayın tarlasından geçermişcesine zorluklarla dolu olabiliyor.

Herkes kendi sektörünün, kendi işletmesinin özgün olduğunu düşünüyor, problemlerinin başka işletmelerde olmadığına inanıyor. Oysa ki işletmelerde yapılan hataların çok büyük bir yüzdesi 6 hatadan kaynaklanıyor. İyi haber şu ki; elimizde bu 6 hataya dokundurabileceğiniz 6 Sihirli Değnek var.

İş dünyasında sihirli değnekler yoktur, “Kan - Ter - Gözyaşı” vardır diyorsanız e-kitabımızı okuduktan sonra bu fikrinizi değiştirmekten memnun olacağınıza inanıyorum.

Ben her birinizin bir işletme sahibi olmanın keyfini gerçek anlamda yaşamasını istiyorum, çünkü kendi işine sahip olmak bir insanın başına gelebilecek en güzel şeylerden biri ve bunu çok zevkli bir deneyime dönüştürmek de gerçekten sizin elinizde.

Keyifli okumalar diliyorum!

Subegüm Bulut
Baş İşletme Koçu


E-Kitap'ı hemen okumaya başlamak için yandaki formu doldurun...


*İşaretli alanların doldurulması gerekir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir